Team building (komandu veidošana)/ BUNGU APLIS

Mūsdienu tirgus konkurences apstākļos veiksmīga biznesa pamatā ir profesionāļu komanda. Lai komanda strādātu efektīvi, tai ir jābūt ne tikai mērķim, bet arī komandas sajūtai un to jāveido individuāli spēcīgām personībām. Komandas veidošanas (team- building) semināri attīsta un realizē šīs komponentes.

Dzintars Vīksna ar perkusiju spēli bieži ir piedalījies komandas veidošanas programmās, tā gūstot plašu pieredzi. Apvienojot to ar pedagoga izglītību, perkusionists ir izveidojis divu veidu komandu saliedēšanas programmas - vienu sadarbībā ar profesionālu psihologu, kur lielāka uzmanība pievērsta tieši komandu saliedēšanas uzdevumiem, atgriezeniskās saites analīzei u.t.t., bet otru, t.s., Bungu apli, kas vairāk vērsta uz izklaidi.

Bungu aplis ir pilnīgi inovatīva programma kolektīvam/grupām ar mērķi sniegt dalībniekiem maksimāli pozitīvas emocijas, saliedējot tos un piedāvājot apgūt, iespējams, nekad līdz šim neapgūtas lietas kolēģu vai draugu kompānijā. Bungu aplī vadītāja uzraudzībā ir iespējams spēlēt dažādas perkusijas, kas palīdz atbrīvoties no ikdienā uzkrātā stresa un ļauj labāk iepazīt kolēģus. Šeit netiek vērtētas dalībnieka ritmiskās iemaņas, jo ikvienam cilvēkam ir iespējams atrast instrumentu un ritmu atbilstoši viņa/s spējām. Semināra rezultātā kolektīvs ir izveidojis vairākas kopējas kompozīcijas, pavadījis lieliskas 2h (optimāli) un, protams, iepazinis viens otru labāk!

 

Citāti no atsauksmēm par Bungu apli:

"Ritms lika ikvienam darboties gan komandā, gan uzņemties atbildību pašam- tas lieliski saliedēja un raisīja pozitīvas emocijas."

Liene Siliņa, reklāmas aģentūras ESM GROUP direktore

 

"Šajā gadījumā pilnībā attaisnojās teiciens- kas neriskē, tas nedzer šampanieti!"

Elza Zandersone, banku sektora pārstāve

 

"Nu, lieliski, iesakām NOTEIKTI kādreiz šo aktivitāti izmēģināt. Emocijām pārbagāts pasākums!"

Advokātu birojs Loze & Partneri

 

Lai uzzinātu vairāk par komandu saliedēšanas/izklaides programmām, lūdzu, rakstiet uz e_pastu rebeka.muzika@gmail.com vai zvaniet uz mob.t. 29877874

 

MT kolektīva saliedēšanas pasākums